Sprzęt pomiarowy i systemy telekomunikacyjne w ofercie Tespol Sp. z o.o.

Polska firma Tespol jest renomowanym i doskonale znanym w kraju przedstawicielem czołowych producentów tzw. aparatury pomiarowo-kontrolnej. Jej oferta obejmuje specjalistyczne urządzenia tego sektora, wraz z całym niezbędnym do ich obsługi oprzyrządowaniem i możliwością skorzystania z serwisowania sprzętu.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.1

W ramach asortymentu proponowanego przez Tespol wyróżnia się przede wszystkim wysokiej klasy oscyloskopy i multimetry, meble laboratoryjne, wzmacniacze prądowe i szerokopasmowe, torby pomiarowe, namioty ekranowe, a także systemy diagnostyczne płyt PCB czy detektory podróbek układów scalonych.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.2

Firma wyróżnia się indywidualnym podejściem do klientów, wspiera ich w doborze optymalnego dla ich potrzeb sprzętu i stara się dobierać urządzenia tak, by spełniały nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Wykwalifikowana kadra pracowników świadczy pomoc techniczną, doradczą i serwisową. W Tespolu wdrożony jest także system jakości ISO 9001:2009 oraz specjalistyczny pion Ochrony Informacji Niejawnych.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992410135
Regon
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław