Pompy memembranowe – oferta sklepu Kielo Systemy Pompowe

Od 2010 roku nasza firma istnieje na rynku i działa w zakresie dostarczania wysokiej jakości pomp. Możemy pochwalić się bardzo szeroką ofertą, która obejmuje między innymi pompy do zasad, oleju, wirowe, dozujące, beczkowe, pompy membranowe i wiele innych.

Pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Zapewniamy, że wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie są te pochodzące od najlepszych firm wśród, których znajdują się między innymi te wytwarzane przez: +GF+, Seko Srl, Injecta Srl i przez wiele innych firm. Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z klientami z wielu krajów, takich jak: Czechy, Hiszpania, Holandia, Szwecja i wiele innych.

Pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i dlatego też możemy zapewnić dodatkowe akcesoria do zapewnianych przez nas pomp. Można u nas kupić między innymi lance ssące, mobilne zbiorniki do pomp, elementy z armatury z tworzyw sztucznych i wiele innych. Jesteśmy w stanie zapewnić najszerszy wybór produktów bardzo wysokiej jakości. Zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
Regon
122961742
Siedziba
ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ