Kuchnie na wymiar Wrocław z firmy Meble Drzazga

Twoja kuchnia jest niewielka, a mimo to chcesz ją wyposażyć w funkcjonalne meble? Gotowe rozwiązania ze sklepów nie spełniają Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z ofertą firmy Meble Drzazga i zamów meble kuchenne na wymiar. Dzięki temu rozwiązaniu szybko i bezstresowo urządzisz swoją wymarzoną przestrzeń kuchenną.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.1

Jako doświadczony producent kuchni na wymiar, mebli biurowych, łazienkowych czy szaf firma Meble Drzazga z Wrocławia działa na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Indywidualnie podchodzi do każdego zamówienia, dostosowując meble do danego pomieszczenia i wymagań klientów. Zapewnia kompleksową obsługę, od pomiaru, przez projekt i wizualizację 3D, aż po wykonanie mebli i ich fachowy montaż.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.2

Realizuje zamówienia na kuchnie klasyczne, nowoczesne i blaty kuchenne na wymiar. Oferuje wymianę i montaż frontów kuchennych. Współpracując z hurtowniami sprzętu AGD, pomaga wybrać odpowiedni sprzęt i go podłączyć. Meble Drzazga wykonuje też szafy wnękowe, przesuwne i nietypowe zabudowy meblowe na wymiar.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
Regon
022084741
Siedziba
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław