Higieniczny.pl – Higiena na hali produkcyjnej

Wchodzimy do toalety, wychodzimy, myjemy ręce i wracamy do dalszych obowiązków - te proste, codzienne czynności wykonujemy niemal automatycznie. Rzadko jednak zwracamy uwagę na fakt, jak ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny po wyjściu z toalety, a przecież toalety, szczególnie te publiczne to istne siedlisko zarazków i bakterii - najczęstszych przyczyn chorób i zakażeń. Właśnie dlatego jedną z najbardziej podstawowych rzeczy jest odpowiednie wyposażenie toalet publicznych, nad którym od lat czuwa sklep Higieniczny.pl.

dozowniki do mydła

Mydło w piance, mydło w sprayu czy klasyczne mydło w płynie - jak niepozorna rzecz może uratować życie

Zakażenia mogą mieć różny przebieg, w zależności od rodzaju i gatunku infekującej bakterii. Niektóre bywają niegroźne i łatwe do wyleczenia, inne zaś mogą zakończyć się nawet śmiercią. Dozowniki do mydła to niepozorna część wyposażenia większości toalet, jednak nigdy nie należy zapominać o tym, jak ważna dla naszego zdrowia jest higiena osobista. Nie ważna na jakiej firmy dozownik do mydła się zdecydujesz: Faneco czy Impeco oraz jakiego mydła: Tork czy GOJO użyjesz - mycie rąk to najprostsza rzecz, jakiej możesz dokonać dla bezpieczeństwa siebie i twoich najbliższych.

Sklep Higieniczny.pl - lider w kategorii sterylności i czystości miejsc publicznych

Sklep Higieniczny.pl to prawdziwy lider w kategorii wyposażenia toalet publicznych. Nie tylko oferujemy szeroki wybór dozowników do mydła i samych mydeł, ale również z chęcią odpowiemy na nurtujące cię pytania i pomożemy w wyborze produktu, który sprosta twoim oczekiwaniom. Naszym zadaniem jest szerzenie wiedzy na temat czystości i propagowanie zasad higieny osobistej, dlatego też nasz sklep oferuje jedynie najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalną obsługę klienta. Tym, co najbardziej wyróżnia naszą ofertę na tle pozostałych sklepów jest szeroki wybór artykułów dla osób niepełnosprawnych, aby również oni mogli w pełni przestrzegać zasad higieny, zacierając granice między niepełnosprawnością, a sprawnością.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6161473965
Regon
360007888
Siedziba
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław