Fotowoltaika Wrocław – projekty i realizacje firma Fotosol

Firma FotoSol specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat instalatora odnawialnych źródeł energii, a jego misją jest propagowanie niezależności energetycznej wśród Polaków. Oferta firmy składa się z trzech głównych obszarów: fotowoltaika dla domu, dla firm oraz dla rolników. Rodzaje paneli fotowoltaicznych, które oferuje FotoSol to ogniwa I i II generacji. Pierwsze z nich zbudowane są z krzemu krystalicznego i cechują się wytrzymałością oraz sprawnością.

Fotowoltaika Wrocław - realizacja firmy Fotosol fot.1

Dzielą się one na ogniwa monokrystaliczne (znane z wyższej wydajności) i polikrystaliczne (mniej wydajne, ale tańsze - polecane w sytuacji gdzie do pokrycia jest dostępny duży obszar montażowy). Panele słoneczne II generacji wyróżniają się za to niezwykle cienką strukturą, o grubości zaledwie kilku milimetrów. Wytwarza się je zamiennie z krzemu amorficznego; mieszaniny miedzi, indu, galu i selenu CIGS (CIS); telurku kadomu CDTE. Poza standardową ofertą skierowaną do mieszkańców domów jednorodzinnych, firma FotoSol przygotowała także warianty obsługi dla przedsiębiorców oraz rolników.

Fotowoltaika Wrocław - realizacja firmy Fotosol fot.1

Ci pierwsi, mogą skorzystać z możliwości leasingowania paneli słonecznych. Dzięki temu system fotowoltaiczny może sam na siebie zarabiać, a wypracowane oszczędności pokryją częściowo comiesięczną ratę leasingu. Z kolei właściciele gospodarstw rolnych są zachęcani przez firmę szeregiem benefitów, jakie mogą obecnie uzyskać, jeżeli zdecydują się na montaż odnawialnych źródeł energii. Są to między innymi możliwość odliczenia 25% poniesionych kosztów od podatku za grunty rolne czy też uzyskanie dotacji na montaż OZE.

Fotosol Fotowoltaika Wrocław

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942959511
Regon
368337220
Siedziba
Ul. Zamkowa 9
55-040 Ślęza