Firma elektryczna Energotel Elektryk Warszawa

Firma Energotel jest renomowanym wykonawcą usług elektrycznych na terenie Warszawy i okolic. Jej specjalizacją są m.in projekty i przebudowy oraz modernizacje różnego rodzaju układów zasilania, adaptacje elektryczne, kompleksowe przeglądy i pomiary instalacji a także montaż rozdzielnic, projektowanie oświetlenia awaryjnego oraz przeprowadzanie ekspertyz wyznaczonych instalacji.

Wieloletnie doświadczenie firmy i kadra wykwalifikowanych pracowników są dla klientów gwarancją najlepszych usług i pewnością, że nawet w przypadku braku wiedzy elektryczno-instalacyjnej klientów, będą oni mogli liczyć na bezbłędne doradztwo techniczne.

Zespół Energotelu stanowią wyłącznie certyfikowani wykonawcy, których w codziennych realizacjach wspiera nowoczesny, specjalistyczny sprzęt wpływający na szybkość i dokładność wykonywanych zleceń. W ramach swojej oferty firma wykonuje również badania termowizyjne instalacji, które wykorzystuje do przygotowywania profesjonalnych i szczegółowych raportów o miejscach z nieprawidłowościami.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8821939001
Regon
020642326
Siedziba
Al. Prymasa Tysiąclecia 62
01-424 Warszawa