Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław

W 1967 roku powstała rodzinna firma Auto-Master. Zajmują się oni naprawą samochodów powypadkowych i nie tylko. Zespół wykonuje naprawy blacharskie np. naprawy panelowe, wstawianie reparaturek. Oferują lakierowanie pojazdów - mogą pomalować całe auto lub pojedyncze elementy. Zgłosić się można do nich na renowację powłoki lakierniczej. Wstawiają oryginalne części.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.1

Podczas naprawy klient otrzyma auto zastępcze, a koszty pokryje ubezpieczyciel winowajcy zdarzenia. Fachowcy z Auto-Master przygotowują wyceny szkód. U nich rozliczać się można bezgotówkowo. Pracownicy pomagają również podczas załatwiania formalności. W firmie pracują wykwalifikowani, profesjonalni ludzie z doświadczeniem.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.2

Korzystają z nowoczesnych rozwiązań, aby naprawa była wykonana na najwyższym poziomie. Na stronie Auto-Master dodane są opinie klientów. Firma jest polecana przez ludzi. Zgłaszać się do nich można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Numer telefonu i adres e-mail został podany na auto-master.pl.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
Regon
930263923
Siedziba
ul. Niedźwiedzia 11
54-232 Wrocław