Self storage Wrocław

Czym są magazyny do wynajęcia Self Storage Wrocław?

AZ Hale Self Storage Wrocław to bardzo praktyczne i funkcjonalne magazyny do wynajęcia, opisywane często jako hotele dla rzeczy. Służą one do przechowywania zarówno niewielkich drobiazgów, jak i większych sprzętów, mebli czy pojazdów. Specjalna komórka do wynajęcia posłużyć może na przykład za zewnętrzny firmowy magazyn, w którym trzymać można ważne biurowe dokumenty, aktualnie niepotrzebny sprzęt biurowy lub nadwyżkowy towar z produkcji. W różnych sytuacjach będzie ona również przydatna osobom prywatnym. Magazyn do wynajęcia może bowiem pełnić tę samą funkcję, którą w domach pełnią zazwyczaj piwnice, strychy lub garaże. Z powodzeniem można w nim przechowywać pamiątki rodzinne, nieużywane meble, stare dziecięce zabawki czy też rzadko używany sprzęt sportowy.

AZ HALE SELF STORAGE

Co ważne magazyny do wynajęcia Self Storage mają bardzo zróżnicowane metraże. Dzięki temu każdy może znaleźć przechowalnie dla rzeczy dopasowaną do swoich potrzeb: mini magazyn, gdzie możliwe będzie przechowywanie dokumentów lub duży garaż do wynajęcia, w którym zmieści się łódka lub quad. Warto też zaznaczyć, że powierzchnie magazynowe oferowane przez firmę Stokado są bardzo różnorodne i różnią się nie tylko metrażem, ale i ceną oraz lokalizacją.

Magazyny samoobsługowe Self storage – na czym to polega?

Każdy magazyn Self Storage we Wrocławiu to całkowicie magazyn samoobsługowy, czyli obsługiwany i odwiedzany jedynie przez osobę wynajmującą. Po podpisaniu umowy, klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, który umożliwi wejście do boksa. Dzięki temu każda skrytka do wynajęcia stanowi bezpieczne miejsce do przechowywania, a jej użytkownik ma pełną swobodę w organizowaniu swoich rzeczy w wynajętej przez siebie przestrzeni. Co więcej magazyny samoobsługowe Self Storage we Wrocławiu są dostępne 24 godziny siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że wszystkie boksy do wynajęcia mogą być traktowane przez użytkowników jak ich prywatne nieruchomości. Co więcej w magazynach Stokado można również zakupić różnego rodzaju pudła i pudełka oraz wszelkie akcesoria związane z pakowaniem i składowaniem rzeczy. To natomiast znacznie ułatwia przechowywanie rozmaitych przedmiotów.

Magazyny Self Storage we Wrocławiu

Wrocław to miejsce zamieszkania ponad 700 tysięcy mieszkańców i siedziba około 100 tysięcy różnych firm. Generuje to popyt na różnorodne magazyny i kontenery do wynajęcia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Marka Stokado wychodzi tym potrzebom naprzeciw! We Wrocławiu powstały już aż cztery jej siedziby – nowoczesne obiekty oferujące różnego rodzaju skrytki, boksy i garaże do wynajęcia. Znajdują się one w czterech lokalizacjach:
– przy ul. Długosza 12,
– przy ul.Karmelkowej 29,
– przy ul. Krzywoustego 58,
– i przy ul. Opolskiej 178.
Dostępne we Wrocławiu powierzchnie magazynowe mają od od 1m2 do 30 m2 i można je wynająć na różne okresy czasu. Każdy boks i kontener do wynajęcia jest czysty, utrzymywana jest w nim stała temperatura, a wejście do niego jest całodobowo monitorowane, dzięki czemu składowane w nim mienie pozostaje bezpieczne.

Firmowe komórki do wynajęcia we Wrocławiu

Skrytki do wynajęcia Self Storage we Wrocławiu sprawdzą się idealnie jako mini magazyny dla firm. Będą one doskonałym wyborem zarówno na stałe miejsca przechowywania produktów, jak i tymczasowy boks na chwilowo niepotrzebne sprzęty biurowe. Można z nich bowiem korzystać przez cały rok lub na przykład jedynie w czasie inwentaryzacji czy w trakcie przemeblowania biura. Box do wynajęcia Self Storage to też idealny pomysł na magazyn na dokumenty, które nie są potrzebne w siedzibie firmy, ale według prawa nie mogą zostać zniszczone.

Przechowalnia rzeczy dla każdego

Dostępne we Wrocławiu magazyny Stokado Self Storage to również idealne rozwiązanie dla osób prywatnych nieposiadających własnej piwnicy czy komórki. Praktyczny hotel dla rzeczy pomieści bowiem wszystko to, czego z różnego powodu nie można lub nie chce się trzymać w domu. Przykładowo w lecie boks do wynajęcia będzie idealnym miejscem do przechowania nart i zajmujących dużo miejsca zimowych ubrań, a w zimie do trzymania w bezpiecznym miejscu rowerów, skutera wodnego czy motocykla.
Boxy do wynajęcia Self Storage jako idealne rozwiązanie podczas przeprowadzki
Nie sposób nie wspomnieć, że magazyny Stokado Self Storage Wrocław mogą okazać się bardzo przydatne w czasie przeprowadzki lub remontu domu. Można w nich przetrzymywać na przykład meble i rzeczy osobiste lub materiały i narzędzia budowlane. W zależności od potrzeb do wynajęcia dostępne są zarówno większe boksy lub małe skrytki w magazynie wewnętrznym, jak i kontenery umiejscowione na zewnątrz budynku i wyposażone w bezpośredni podjazd dla samochodu.
self storage wrocław